Фізичне виховання і спорт дозволяє іноземним студентам зміцнити і зберегти здоров'я для майбутньої професійної діяльності.  З'ясовано, що більшість студентів першого курсу абсолютно не розуміють, що таке фізичне виховання, не розділяють поняття фізичне виховання і спорт. В таких країнах, як Ліван, Єгіпет, Нігерія, та інші фізична культура займає не важливе місце у суспільстві та сприймається, як другорядний предмет, який потрібен молоді тільки як засіб відпочинку. Анкетування іноземних студентів другого курсу показало значні зміни у відношенні до фізичного виховання і спорту у медичному університеті. Виявлена позитивна динаміка росту зацікавленості іноземних студентів старших курсів до занять фізичним вихованням та спортом як на планових заняттях у вигляді елективного курсу, так і у різноманітних секціях у позаучбовий час.

The 2nd International scientific and practical conference ―Modern research in world science‖ (May 15-17, 2022) SPC ―Sci-conf.com.ua‖, Lviv, Ukraine. 2022. 1785 p.

Підтверджено, що використання методу тейпування може стати одною зі складових комплексного лікування патології опорно-рухового апарату. Наукові дослідження, що постійно проводяться, дають змогу ширше вводити тейпи у практику клініциста. Таким чином, спостерігається зниження больового та набрякового синдрому, покращення загального стану пацієнта після комплексного застосування фармакотерапії та методу тейпування. 

УДК 613.4 (043.3) + 61:796 (043.2)

В процесі досліджень виконувались поодинокі і серійні атакуючі удари з різних бойових дистанцій в силуети суперника. Проводилась серія атакуючих ударів в задану зону, позначену на силуеті, розташованому на стіні (вибір зони для нанесення атакуючого удару визначався тренером, який своєчасно подавав звуковий сигнал, називаючи її номер), виконання атакуючого удару по черзі однією і іншою рукою в різні зони, використання одного-двох фінтів перед нанесенням серії атакуючих ударів, нанесення кількох атакуючих ударів. Підтверджена ефективність практичних рекомендацій з підготовки боксерів, спрямованих на формування фізичної підготовки та апробованих методик у ході навчально-тренувальних занять.

УДК 613.4 (043.3) + 61:796 (043.2)

Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології – 2022 / XХІ Ювілейна міжнародна науково-практична конференція, присвячена 90-річчю з дня заснування кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології ОНМедУ. Одеса, 6-7 жовтня 2022 року

Актуальність питання термічних ушкоджень визначається високою частотою їх виникнення, складним перебігом опікової хвороби, тривалістю лікування хворих. Це зумовлює необхідність вивчення їх етіопатогенезу. За останні роки частота опіків в Україні дещо знизилась, однак ступінь тяжкості значно зріс, особливо серед населення дитячого віку та серед пацієнтів похилого віку. . Патогенез запального процесу характеризується розвитком альтерації та ексудації. Термічна травма призводить до зниження захисних механізмів, в зв’язку з порушенням цілісності шкіри та мікроциркуляторними розладами. Пошук нових методів корекції викликаних патологічних змін, визначає необхідність подальшого проведення експериментальних досліджень.

The equivalent of the body’s needs in different states is the minute volume respiration (MVR), which is calculated as the product of respiratory rate and tidal volume. To assess the state of the respiratory system, we proposed to use indicators of volumetric variability of respiration (VVR), which are associate with the MVR and there are derivatives of the volumetric inspiratory and expiratory velocities. The purpose of this study was to analyze changes in VVR indicators under the influence of the training load of highly qualified athletes.