016:61:283(092)

Медики і медицина в житті та діяльності Митрополита Андрея Шептицького (До 150-річчя від дня народження) : біобібліографічний покажчик / Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького, Наукова бібліотека ; уклад. М. С. Надрага [та ін.] ; наук. ред. А. В. Магльований. - Львів : Львівський нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького, 2015.

   Наукове вивчення життя та багатогранної діяльності Митрополита Андрея Шептицького, а також його місця в історії українського народу - предмет постійної уваги істориків і науковців. Постать Владики є знаковою не kbit для церковного, а й для світського життя України. З нагоди 150-річчя від дня його народження Наукова бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького уклала біобібліографічний покажчик.

   Укладачі покажчика вирішили доторкнутися до постаті цієї визначної особистості крізь призму медицини та його меценатської діяльності, адже весь свій життєвий шлях Митрополит присвятив безмежному служінню українському народові, дбаючи про духовний стан та фізичне здоров'я простих людей.

   Покажчик адресовано релігієзнавцям, історикам. медикам, студентам та всім, хто цікавиться великою спадщиною та меценатською діяльністю Митрополита Андрея Шептицького