УДК 016:617.7(092)

Михайло Кос – військовий лікар, науковець, громадський діяч (до 155-річчя від дня народження) : матеріали до біобібліографії / уклад.: М. Надрага, Л. Метельська, В. Семенів, О. Турчак ; наук. ред. А. Зіменковський ; наук. рец. І. Соляр; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького, Наук. б-ка. – Львів, 2018. – 300 с.

Видання присвячене 155-річчю від дня народження військового лікаря, офтальмолога, вченого, громадського діяча, члена Наукового товариства імені Шевченка – Михайла Коса. У книзі вперше зібрано і структуровано
біографічні відомості та матеріали про громадсько-політичну та професійну діяльність українського лікаря першої половини ХХ століття. У бібліографічній частині видання вміщено описи як друкованих, так і
рукописних матеріалів (щоденників, особистих нотаток, листів та ін.). У додатках подано праці М. Коса, які були надруковані в часописах і збірниках Львова, Перемишля, Києва, Відня початку ХХ століття.
Для наукових працівників, істориків, джерелознавців, краєзнавців, бібліографів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України загалом та медицини зокрема.


УДК 016:611-008 (092)

Олександр Дмитрович Луцик: біобібліографічне видання до 70-річного ювілею професора / автори-упоряд.: А. М. Ященко, І. В.Челпанова, М. С. Надрага, С. В. Васільєва ; Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Кафедра гістології, цитології та ембріології, Наукова бібліотека. – Львів, 2024.

У ювілейному виданні висвітлено основні віхи життя, наукової, науково-педагогічноїї діяльності відомого українського вченого, доктора медичних наук, професора, багаторічного завідувача кафедри гістолоґії та ембріолоґії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лауреата Державної
премії України в галузі науки і техніки, співавтора першого в незалежній Україніпідручника з гістолоґії, цитолоґії та ембріолоґії для студентів медичних університетів і академій Олександра Луцика.
Хронологічний покажчик друкованих праць, авторських свідоцтв та патентів знайомить з науковим доробком ученого.
Видання може бути професійно корисним науковим працівникам, аспірантам, студентам, бібліографам та всім, хто цікавиться історією української науки та медицини.